Natuurlijk kun je je ook dit jaar weer opgeven voor Nieuwleusen Got Talent! Vraag je vrienden en/of vriendinnen of je vader en moeder en doe mee aan Nieuwleusen Got Talent op donderdag in de gezellige feesttent. Als jij meedoet, zorgen wij voor een uitstekende en ontspannen sfeer en een perfect podium. Aan Nieuwleusen Got Talent kan iedereen meedoen. Playback, karaoke, live zang of dans… Het kan allemaal! Er wordt gestreden in twee groepen: van 0 tot en met 10 jaar en 11 jaar en ouder. Per groep worden geldprijzen verdeeld en elke deelnemer krijgt een leuke attentie als herinnering. Dus trek je stoute schoenen aan, meld je aan en verras Nieuwleusen met jouw deelname!

AANMELDEN: op dit moment (nog) niet mogelijk, zodra de inschrijving geopend is vind je hier de aanmeldlink.

Nieuwleusen Got Talent winnaar 2018 DJ Vanderwood